Aktualności 

 

 

Uwaga! Nowe numery telefonów do głównego biura Stowarzyszenia w Gdańsku

Uprzejmie informujemy, że zmieniły się numery telefonów do głównego biura Stowarzyszenia „Wolna Przedsiębiorczość” w Gdańsku: 
- tel.: 58 350 51 40
- tel. kom.: 600 421 420
Zmianie uległy również numery kontaktowe do naszego Biura rachunkowego oraz zespołu projektowego Nowy Zawód - Lepsza Praca
 
 

 

Rekrutacja na stanowisko - Rekruter Terenowy 

Poszukujemy pracownika na stanowisko Rekruter Terenowy.
 
Oferujemy zatrudnienia na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Więcej >>

 Rekrutacja na stanowisko - Asystent wsparcia uczestników projektu

Poszukujemy pracownika na stanowisko Asystent wsparcia uczestników projektu.

Oferujemy zatrudnienia na pełen etat w oparciu o umowę o pracę. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Więcej >>

 

 

Przycisk zachęcający do zgłoszenia się do projektu pod tytułem PRACA PRZEDE WSZYSTKIM

 

Ruszyła rekrutacja do projektu PRACA PRZEDE WSZYSTKIM 

Uwaga!

Rekrutacja dla osób starających się o dotacje oraz dla osób przystępujących do kursów/szkoleń zawodowych została przedłużona do 02.03.2018 do godziny 16:00.
 

Jeżeli: 

- mieszkasz w woj. pomorskim, straciłeś pracę w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub jesteś na wypowiedzeniu (z przyczyn dotyczących pracodawcy), a do tego:

- jesteś kobietą i/lub masz co najmniej 50 lat I/LUB jesteś osobą z niepełnosprawnościami I/LUB masz niskie kwalifikacje,

i chcesz otrzymać DOTACJĘ NA ZAŁOŻENIE WŁASNEJ FIRMY i wsparcie finansowe w pierwszym okresie jej działalności LUB PRZEKWALIFIKOWAĆ SIĘ i zdobyć praktykę zawodową i NOWĄ PRACĘ, to możesz zgłoś się do udziału w projekcie PRACA PRZEDE WSZYSTKIM. Rekrutacja trwa od 31.01.2018 do 02.03.2018 r. do godziny 16:00.

 Więcej >>

  

 


 

Warsztaty "Workshop on Japanese Business Culture"

Pomorski ośrodek Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu "Wolna Przedsiębiorczość" oraz EU-Japan Centre for Industrial Cooperation zapraszają przedsiębiorców z sektora MSP na bezpłatne warsztaty poruszające tematykę japońskiej kultury prowadzenia biznesu - "Workshop on Japanese Business Culture", które odbędą się 13.02.2018 r. w PPNT w Gdyni. Więcej >>

  

 

 

 

Seminarium "Prawo autorskie w UE dla przedsiębiorcy i nie tylko" 

Pomorski ośrodek Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu "Wolna Przedsiębiorczość" zaprasza przedsiębiorców, przedstawicieli sektora MŚP i wszystkich zainteresowanych do udziału w seminarium dotyczącym wybranych zagadnień związanych z prawem autorskim.

 

W trakcie jego trwania omówimy przykłady zastosowania prawa autorskiego w praktyce. Zwrócimy szczególną uwagę na kwestie związane z wykorzystaniem zdjęć, ich charakteru i ochrony. Podpowiemy jak działać zgodnie z prawem, poruszymy zagadnienia związane z ochroną programów komputerowych, a także przedstawimy kierunek zmian w europejskim prawie autorskim

 


 

 

 
 

Cyfrowa Europa potrzebuje cyfrowych umiejętności

Silna gospodarka cyfrowa ma zasadnicze znaczenie dla rozwoju, innowacjiwzrostu zatrudnienia i konkurencyjności. Rozpowszechnianie treści cyfrowych ma ogromny wpływ na rynek pracy i rodzaj umiejętności potrzebnych w gospodarce i społeczeństwie. Zmienia strukturę zatrudnienia, prowadząc do automatyzacji "rutynowych" zadań oraz tworzenia nowych i różnych rodzajów zadań.

 

 

 

Chcesz zdobyć nowe kwalifikacje, zwiększyć konkurencyjność na rynku pracy? Dofinansowane w 95% szkolenia dla pracowników – zapraszamy!

 

Pomorska Aktywność Zawodowa to szkolenia zawodowe dobrane indywidualnie do potrzeb uczestników, certyfikaty, wykwalifikowana kadra trenerska, dogodne lokalizacje na terenie województwa pomorskiego. Szkolenia między innymi: Specjalista HR, Logistyk/Spedytor, Specjalista ds. Sprzedaży, Spawacz TIG, MIG, MAG i wiele innych.

 
 
 

 

 

Zmiany w programie SME Instrument udoskonalają dostęp do finansowania oraz sam proces wyboru projektów.

 Od 7 listopada 2017 r. programy SME Instrument oraz Fast Track to Innovation są filarami nowo powstałej Europejskiej Rady Innowacji, której zadaniem jest wspieranie całkowicie nowych, przełomowych produktów, usług, procesów i modeli biznesowych, które pozwolą stworzyć nowe rynki zbytu.

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

Eksport professionals - Zagadnienia prawne związane z działalnością eksportową.

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” serdecznie zaprasza mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w organizowanym w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy cyklu seminariów „Export Professionals”, czyli praktycznym programie podnoszenia kompetencji eksportowych pomorskich przedsiębiorców.

 
 

 

 

Budowanie marketingu w Twojej firmie - szkolenie

Szkolenie dedykujemy wszystkim tym, którzy głęboko wierzą, że marketing jest jedną z najważniejszych gałęzi budowania biznesu; dla rozpoczynających swój biznes i tych, którzy już go prowadzą; dla osób, dla których wiedza praktyczna i wiedza jak dopasować działania marketingowe do swojej działalności stanowią główne oczekiwania. Dzięki naszym warsztatom dowiesz się m. in. jak skutecznie tworzyć rozpoznawalną markę i promować swoją firmę w Polsce i rynkach zagranicznych.

Więcej >>

 

 

 

 

SNOwMan – nowy międzynarodowy projekt w naszym  Stowarzyszeniu!

Celem projektu jest stworzenie i  wprowadzenie nowych narzędzi i metod, które będą dopasowane do potrzeb przedsiębiorstw rodzinnych oraz doradców biznesowych - efektywne, tworzące wartość dodana i odpowiadające wyzwaniom stojącym przed firmami zarządzanymi w tym modelu.

Projekt skupia się na nietechnologicznych innowacjach w zarządzanych przez właścicieli firmach produkcyjnych sektora MSP z czterech krajów regionu Morza Bałtyckiego, posiadających odmienną kulturę biznesową - Litwy, Finlandii, Polski oraz Danii.

Dzięki ponadnarodowemu procesowi współpracy i przy zaangażowaniu organizacji pozarządowych, właścicieli firm oraz wyższych szkół technicznych, rezultaty projektu będą mieć widoczny i mierzalny wpływ na korzyści płynące z doradztwa biznesowego dla sektora MSP.

Więcej >>

 

 

 

Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość Patronem Honorowym Konferencji "Przedsiębiorcza Kobieta 2017"
 

Jest nam niezmiernie miło poinformować o objęciu przez nas patronatem honorowym konferencji „Przedsiębiorcza Kobieta 2017” organizowanej przez Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto. Dnia 8.12.2017, 16:45 – 20:45 Centrum Hewelianum Gradowa 6 w Gdańsku.

Więcej >> 

 

Szkolenie "Kompleksowe wsparcie dla innowacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw na arenie międzynarodowej” 

 

Szkolenie poprowadzi Marcin Stolarek Ekspert Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu "Wolna Przedsiębiorczość" w ramach wydarzenia: Możliwości finansowania dla MŚP w programie HORYZONT 2020.

Szkolenie poświęcone będzie możliwościom finansowania dla Małych
i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP
) w programie ramowym UE Horyzont 2020. Głównym celem spotkania jest przedstawienie zasad uczestnictwa dla MŚP w programie Horyzont 2020 oraz zaprezentowanie  preferencyjnych konkursów dla MŚP w Horyzoncie 2020, w tym SME INSTRUMENT, FAST TRACK TO INNOVATION. Dowiedzą się Państwo jak przygotować dobry biznes plan oraz poznają doświadczenia Firmy, która pozyskała projekt w programie Horyzont 2020.

 

 

 

 
Pomorski ośrodek Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu "Wolna Przedsiębiorczość" zaprasza przedsiębiorców, przedstawicieli sektora MŚP
i wszystkich zainteresowanych do udziału w seminarium dotyczącym wybranych form prowadzenia działalności gospodarczej.
 
 
 
 
Sprawdź oferty międzynarodowej współpracy w bazie Partnership Opportunities Database (POD) , prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network.
Sieć ułatwia pomorskim przedsiębiorcom ekspansję na rynki zagraniczne m. in. poprzez wsparcie w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów z partnerami zagranicznymi. Odkryj szeroką gamę możliwości w Europie i poza nią, aby pomóc swojej firmie stać się bardziej konkurencyjną!

 

 

Seminarium: “Z rozporządzeniem REACH dookoła Polski. Rejestracja 2018 w pigułce”

Pomorski ośrodek Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu "Wolna Przedsiębiorczość" we współpracy z Krajowym Centrum Informacyjnym ds. REACH i CLP zaprasza wszystkie mikro, małe, średnie przedsiębiorstwa do wzięcia udziału w seminarium poświęconym tematyce rozporządzenia REACH, ze szczególnym naciskiem na wypełnienie obowiązków rejestracyjnych przy rejestracji pełnej, która obowiązywać będzie od 1 czerwca 2018 r.
 
 

 
 
Pomorski ośrodek Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu "Wolna Przedsiębiorczość" serdecznie zaprasza na szkolenie poświęcone niedozwolonym klauzulom umownym, ze szczególnym uwzględnieniem kredytów walutowych
Szkolenie odbędzie się 13 września 2017 roku w Gdyni i skierowane jest do przedsiębiorców i konsumentów. Podczas szkolenia omawiane będą przykłady niedozwolonych postanowień, w tym w umowach kredytowych, zwłaszcza w
kontekście tzw. „kredytów walutowych”. Podczas spotkania omówione zostaną równie
ż orzeczenia sądów w tym zakresie.
 
 

 

 

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” serdecznie zaprasza na kolejne seminarium z cyklu „Export Professionals” organizowane w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy. 
Drugie seminarium - Strategia ekspozycji na rynkach zagranicznych
i zagadnienia marketingowe dóbr konsumpcyjnych
 - odbędzie się w dniach 25 - 26 sierpnia w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym
 
 

 

 
 

 

Jak zagrać w europejskiej Lidze Mistrzów innowacji? - część 2

W 2017 Komisja Europejska roku zwiększyła ilość środków na innowacje o dodatkowe 50 mln euro, przez co całkowita kwota do dyspozycji europejskich przedsiębiorców wynosi aż 480 mln euro. Pomimo rosnącej puli środków, zdobycie grantu wciąż nie należy do łatwych i stąd SME Instrument w ramach Horyzont 2020 nazywany jest europejską „Ligą Mistrzów” innowacji.
 
Co zatem należy zrobić, aby zwiększyć szanse na zdobycie grantu?
 
 

 

Jak zagrać w europejskiej Lidze Mistrzów innowacji? - część 1

W 2017 Komisja Europejska roku zwiększyła ilość środków na innowacje
o dodatkowe 50 mln euro, przez co całkowita kwota do dyspozycji europejskich przedsiębiorców wynosi aż 480 mln euro. Pomimo rosnącej puli środków, zdobycie grantu wciąż nie należy do łatwych i stąd SME Instrument w ramach Horyzont 2020 nazywany jest europejską „Ligą Mistrzów” innowacji.
 
Dlaczego tak się dzieje? Czy warto próbować?  
 
 
 

 

Szkolenia z zakresu partnerstwa publiczno-prywatnego dla przedsiębiorców

W imieniu Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej i M. Mazurek
i Partnerzy prawniczej spółki komandytowej
serdecznie zapraszamy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw do skorzystania ze specjalnej oferty szkoleń w zakresie Partnerstwa Publiczno - Prywatnego (PPP). Szkolenia odbywają się w ramach projektu partnerskiego „PPP dla MMŚP” w okresie od września 2016 r. do grudnia 2017 r.
 

 

Czy Twoja firma jest gotowa na innowacje? Sprawdź z nami jej potencjał i skorzystaj z Innovation Health Check!

Chcesz profesjonalnie zarządzać innowacjami i tym samym zwiększyć prawdopodobieństwo swojego biznesowego sukcesu?

Pomorski ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” przy współpracy z Enterprise Ireland zaprasza firmy MŚP z województwa pomorskiego do bezpłatnego skorzystania z audytu innowacji -Innovation Health Check.

 

 
 

 

EXPORT PROFESSIONALS - cykl seminariów pro-eksportowych dla pomorskich przedsiębiorców już od czerwca

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” serdecznie zaprasza mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w organizowanym w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy cyklu seminariów „Export Professionals”, czyli praktycznym programie podnoszenia kompetencji eksportowych pomorskich przedsiębiorców.
Program „Export Professionals” to szansa na zdobycie wiedzy i kontaktów, dzięki którym będziesz podejmować jeszcze trafniejsze decyzje pro-eksportowe, a tym samym biznesowe.
 
 
 

 

REACH 2018 - obowiązek rejestracji substancji przez przedsiębiorców

Przedsiębiorco! Działasz w branży chemicznej? Produkujesz lub importujesz substancje do 100 ton rocznie? Czy wiesz, że po 1 czerwca 2018 r. bez dokonania rejestracji substancji nie będziesz mógł kontynuować swojej działalności?
Zachęcamy do zapoznania się z procesem rejestracji krok po kroku na na stronie Europejskiej Agencji Chemikaliów - European Chemicals Agency (ECHA).
Masz wątpliwości? Zapraszamy na konsultacje z naszymi ekspertami w pomorskim ośrodku sieci Enterprise Europe Network przy naszym Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość. 
 
 

 

Młodzi programiści na podbój rynku pracy! - szkolenia, staże i praca dla uczestników projektu

Projekt Młodzi programiści  na podbój rynku pracy! skierowany jest do osób biernych zawodowo w wieku 15-29 lat, w tym osób z niepełnosprawnością, z woj. pomorskiego. Oferta dla uczestników projektu obejmuje m.in.: szkolenie przygotowujące do egzaminu zewnętrznego 1Z0-803 warunkującego uzyskanie Certyfikatu Oracle Certified Associate Java SE 7 Programmer, stypendia, doradztwo zawodowe oraz płatne staże.
Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość" jest liderem projektu. 
 
UWAGA! - rekrutacja do I tury projektu została przedłużona do 18.03.2017 r.
 
 

 

Nowy zawód i lepsza praca dla uczestników projektu aktywizacji zawodowej

W ramach prowadzonego projektu aktywizacji zawodowej Nowy Zawód - Lepsza Praca, oferujemy: warsztaty poszukiwania pracy, doradztwo indywidualne, certyfikowane kursy zawodowe oraz płatne staże.
Oferta jest adresowana do osób 30+ z terenu woj. pomorskiego, które pozostają bez pracy lub są bierne zawodowo. 
 
Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość" jest liderem projektu.
 
 
 

 

Dotacje dla przedsiębiorców na projekty B+R

Ogłoszono konkurs, w którym ze środków europejskich będą mogły skorzystać firmy, partnerstwa firm lub firm z organizacjami oraz jednostki naukowe we współpracy z przedsiębiorstwami. W ramach Poddziałania 1.1.1 ,,Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne” RPO WP można zdobyć fundusze na realizację projektów badawczo-rozwojowych oraz na tworzenie i rozwój infrastruktury B+R przedsiębiorstw.
 
 
 

 

Certyfikowane umiejętności dla uczestników projektu Język i komputer - mówię i rozumiem

W ramach projektu Język obcy i komputer - mówię i rozumiem uczestnicy projektu biorą udział w kursach przygotowujących do egzaminu ECDL Profile w ramach DIGCOMP 6 w obszarze: Informacja, Komunikacja, Tworzenie treści.
Kursy realizowane są przez doświadczonych trenerów, a w programie aż 84 h m.in. pracy z komputerem, w sieci, przetwarzania tekstów i arkusze kalkulacyjne. W rekrutacji preferowane będą osoby 50+ zamieszkujące słabo zaludnione obszary wiejskie na terenie powiatu konińskiego.
 
 
 

 

Pomorzanki w Biznesie - II nabór wniosków

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. poinformowała, że 16 sierpnia 2017 roku ruszy kolejny nabór wniosków na założenie własnej działalności gospodarczej dla niepracujących pań, które ukończyły 30 rok życia. Każda uczestniczka może ubiegać się o maksymalnie 23.000 zł (średnio 18.400 zł) dotacji inwestycyjnej oraz wsparcie na bieżącą działalność o średniej wysokości 1.440 zł miesięcznie, przez maksymalnie 12 miesięcy. 
 
 

 

Szansa dla młodych na podbój elbląskiego rynku pracy!

Trwa projekt Młodzi na podbój elbląskiego rynku pracy!, którego uczestnicy biorą udział m.in. w warsztatach, certyfikowanych kursach zawodowych i stażach. Oferta jest adresowana do osób bezrobotnych lub biernych zawodowo w wieku 15-29 lat z obszaru subregionu elbląskiego. 
Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość" jest liderem projektu.
 
 

 

Mastermind - społeczność przedsiębiorców odnoszących sukcesy

Chcesz szybciej osiągać swoje cele biznesowe? Potrzebujesz wsparcia i inspiracji grupy osób o podobnych wyzwaniach, doświadczeniach w biznesie, na takim samym etapie rozwoju, aby czerpać od nich mądrość i wyjść poza swoją perspektywę dostrzegania rozwiązań?
Zapraszamy na spotkania grupy rozwoju biznesu w oparciu o metodę Mastermind.
 
 

 

Podkręć swój biznes - skorzystaj z coachingu grupowego Action Learning i ucz się przez działanie

Chcesz odkryć w sobie wszystkie potrzebne zasoby, by realizować swoje cele? Szukasz przestrzeni na wypracowanie skutecznego planu działania i zyskania odwagi w realizacji nowych zamierzeń? 
Zapraszamy na grupowe spotkania coachingowe metodą Action Learning, dzięki którym odkryjesz i wykorzystasz wewnętrzne zasoby, predyspozycje, talenty i umiejętności, żeby aktywniej i odważniej działać, rozwijać siebie i swój biznes.
 
 
 

 

BIZNES COACHING dla właścicieli małych firm

Chcesz zwiększyć dochodyzdynamizować rozwój swojego przedsiębiorstwa i sprostać nowym wyzwaniom stojącym przed Tobą i Twoim biznesem? Skorzystaj z nowoczesnej metody rozwoju - Biznes CoachingWesprzemy Cię w zwiększaniu efektywności i skuteczności w zarządzaniu, pomożemy znaleźć i wprowadzić najlepsze rozwiązania - zgodne z potrzebami Twoimi i Twojej firmy.
Umów się na bezpłatną sesję wprowadzającą i sprawdź!   
 
 

 

Pomorski Broker Eksportowy - nowy projekt i wsparcie dla pomorskich przedsiębiorców do 2023

W lipcu br. Stowarzyszenie "Wolna Przedsiębiorczość" rozpoczęło realizację partnerskiego projektu Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim.
Przedsięwzięcie ma wartość 84,07 mln zł, w tym 64,07 mln zł wsparcia ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego. To wieloletni projekt, którego zakończenie planowane jest na czerwiec 2023 roku. W ramach projektu powstanie system wsparcia eksportu pomorskich małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki zaangażowanym środkom 600 pomorskich firm wzmocni pozycję proeksportową, a 1200 pomorskich przedsiębiorców zwiększy swój potencjał eksportowy.
 
 

 

PRO-Model - model biznesowy skrojony na miarę Twoich potrzeb

Masz pomysł na biznes? Przyjdź i sprawdź go z nami! 

Zapraszamy do skorzystania z nowoczesnej usługi opracowanej przez ekspertów pomorskiego ośrodka sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu "Wolna Przedsiębiorczość" i Uniwersytetu Gdańskiego dla start-upów i firm MŚP, dzięki której przedsiębiorcy otrzymują kompleksowe doradztwo w zakresie tworzenia i oceny modeli biznesowych 

 
 

 

Sprawdź innowacyjność swojej firmy i dowiedz się, jak ją poprawić - ocena IMP3rove

Szukasz nowych dróg rozwoju swojej firmy, w tym sposobów na zaistnienie na rynkach zagranicznych? Skorzystaj z narzędzia IMP3rove, które pozwala ocenić poziom innowacyjności w firmie. W ramach kompleksowej usługi IMP3rove konsultanci pomorskiego ośrodka sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu "Wolna Przedsiębiorczość" doradzają również w zakresie optymalnych działań usprawniających.

 

 

Instrument MŚP - kompleksowe doradztwo w zakresie finansowania innowacji

Jesteś przedsiębiorcą? Planujesz, a może już opracowujesz innowacyjne produkty, technologie procesy lub usługi, które chcesz skomercjalizować? Przyjdź do pomorskiego ośrodka sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu "Wolna Przedsiębiorczość" i dowiedz się, jak skorzystać z możliwości dofinansowania w ramach Instrumentu MŚP w Programie Ramowym Horyzont 2020.
 
   

Powierz nam księgowość i zajmij się tylko tym, co najważniejsze

Teraz możesz skupić się nad tym, co najważniejsze - prowadzeniu własnej firmy. Resztą - zajmiemy się my: dopilnujemy terminów, rozliczeń, będziemy reprezentować Twoją firmę przed urzędami, pomożemy Ci pozyskać i rozliczyć dotacje unijne.

Sprawdź ofertę biura rachunkowego przy naszym Stowarzyszeniu. 

 
 

 

Obsługa firm w zakresie BHP, PPOZ oraz pierwszej pomocy

Czy wiesz, że zatrudniając nawet jednego pracownika podlegasz obowiązkom związanym z wymogami BHP? Czy wiesz, jak je spełnić?

Zadzwoń, przyjdź lub napisz - pomożemy Ci uporać się ze wszystkimi wymogami szybko, sprawnie i niedrogo.

 
 

 

Zdobądź dofinansowanie ZUS na poprawę bezpieczeństwa w firmie

Od 2015 roku firmy będące płatnikami składek ZUS mogą korzystać ze środków na działania mające na celu utrzymanie zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej. Doradcy naszego Stowarzyszenia pomagają opracować wnioski do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, dzięki czemu można uzyskać nawet do 90% dofinansowania.

Więcej >>
 
 

 

Szkoła dla eksportera - IV edycja

„Szkoła dla Eksportera” to cykl wykładów online i rzetelna wiedza adresowana do oświadczonych i początkujących eksporterów i osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej za granicą. Z internetowych wykładów przygotowanych przez ośrodek Enterprise Europe Network przy PARPskorzystało dotychczas niemal 130 tys. internautów. Polecamy! 

 
 

 

Erasmus dla młodych przedsiębiorców

Jesteś młodym przedsiębiorcą, chcesz zdobyć międzynarodowe doświadczenie, by rozwijać swoją firmę? Weź udział w siódmej edycji Erasmus for Young Entrepreneurs!
Erasmus dla młodych przedsiębiorców to finansowany przez Komisję Europejską w Polsce transgraniczny program wymiany, dający przyszłym i początkującym przedsiębiorcom możliwość uczenia się od doświadczonych przedsiębiorców prowadzących małe firmy w innych państwach Unii Europejskiej.

 
 

 

Ćwierkamy o międzynarodowej przedsiębiorczości - #EEN na Twitterze

Chcesz być na bieżąco z międzynarodowymi innowacjami i trendami w biznesie? Szukasz najnowszych informacji o projektach, dotacjach i unijnym wsparciu dla firm? A może interesują Cię możliwości nawiązania międzynarodowej współpracy handlowej?

Wszystko to znajdziesz, śledząc ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu "Wolna Przedsiębiorczość" na Twitterze - @EEN_Polska. 

 
 

 

Stowarzyszenie ,,Wolna Przedsiębiorczość" na LinkedIn


Masz profil zawodowy na LinkedIn? Możesz tam śledzić nasze Stowarzyszenie ,,Wolna Przedsiębiorczość" - Association Free Entrepreneurship

Poleć nas w największej międzynarodowej profesjonalnej sieci kontaktów zawodowo-biznesowych i bądź na bieżąco z przedsiębiorczością również na LinkedIn.

 


Polub nas i uwolnij swoją przedsiębiorczość na Facebooku

Zachęcamy do śledzenia profilu Stowarzyszenia „Wolna Przedsiębiorczość” na Facebooku –
Uwolnij swoją przedsiębiorczość
 – gdzie zapraszamy na szkolenia, polecamy ciekawe wydarzenia w regionie i inspirujemy informacjami z zakresu szeroko pojętej przedsiębiorczości. 

Dołącz do nas na Facebooku >>

 

 

 

 

Stowarzyszenie "Wolna Przedsiębiorczość" Partnerem SIR

Jest nam miło poinformować, że Stowarzyszenie "Wolna Przedsiębiorczość" zostało Partnerem Sieci na rzecz rozwoju innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR).

Więcej informacji o inicjatywie i zasadach jej funkcjonowania można znaleźć na stronie internetowej Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oraz na profilu facebookowym SIR.  

Więcej >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright by Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość