Coffitivity #14

 

Co?

Coffitivity to spotkania dla osób kreatywnych i przedsiębiorczych, gotowych na inspirujący networking przy dobrej kawie.

Lipcowe Coffitivity #14 odbędzie się pod hasłem: Rutyna kontra rozwój, czyli co zrobić, aby pozostać w 5% firm, które przetrwają na rynku?

Cykl organizuje Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” - Centrum Przedsiębiorczości w Sopocie przy współpracy z Miastem Sopot.

 

Dlaczego warto?

Na sukces każdej firmy składa się wiele elementów. Dobry produkt i odpowiedni biznesplan to naturalne podstawy, ale „sprzedaż, głupcze” może zadecydować o powodzeniu i wielkości zysków. To od sprzedawców zależą wyniki i tym samym przewaga rynkowa firmy. Efektywny specjalisty sprzedaży potrafi pokonać obiekcje klientów i skutecznie ich zaangażować. W dobie startupów, crowdfundingu i przedsiębiorczego ożywienia każdy przedsiębiorca powinien być jednocześnie dobrym sprzedawcą. 
 
Kim zatem jest dobry sprzedawca i przedsiębiorca? Czy tego można się nauczyć? Jak pokonać wewnętrzne bariery, by z odmawiającego klienta uczynić sprzymierzeńca, a z „nie” zrobić „tak” w każdym biznesie? 
 
Na lipcowym Coffitivity, gość specjalny – Barbara Piasek, współtwórczyni m.in. sukcesów sprzedażowych i frekwencyjnych Wolves Summit i See Bloggers – zdradzi, jak wykorzystać networking do promocji i rozwoju swojego biznesu, zjednać klientów i osiągnąć więcej, niż wydaje się możliwe. Przekona również, że „nie ma rzeczy niemożliwych – jest tylko blokada psychiczna”. 

Tradycyjnie zapewniamy inspirację i networkingową atmosferę przy kawie i słodkim „co nieco”. Dokładnie rok po pierwszej wizycie, spotkanie ponownie odbędzie się w Villa AntoninA Sopot – w zupełnie nowej odsłonie po fantastycznej metamorfozie.
 

Program spotkania

18:00       Coffitivity #14 intro

18:15       Barbara Piasek o tajnikach sukcesów sprzedażowych i o tym, co zrobić, żeby przetrwać na rynku 

od 19:00  Networking


Warto pamiętać o zabraniu wizytówek - wśród uczestników spotkania rozlosujemy niespodziankę. 

 

Gość specjalny:

Barbara Piasek – manager z ponad 10-letnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, m.in. RWE, BMW Polska, Orange, Empik, czy Procter & Gamble, gdzie wdrożyła globalnie eCommerce dla wszystkich marek. Jest współzałożycielem i Prezesem spółki organizującej Wolves Summit – jednego z największych wydarzeń technologicznych dla startupów, inwestorów i przedstawicieli korporacji w Europie Środkowo-Wschodniej oraz See Bloggers – największego festiwalu dla twórców internetowych w Polsce. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, autorka podręcznika „The Sales Gate. Skuteczne techniki i metody podnoszenia efektywności sprzedaży”, inicjatorka i współautorka podręcznika „Startup Manual”, wyczerpującego źródła wiedzy o działaniu startupów.

 

O Coffitivity:

Sopockie sesje networkingowe Coffitivity, organizowane przez nasze Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” - Centrum Przedsiębiorczości w Sopocie przy współpracy z Miastem Sopot, to autorski pomysł na promowanie i animowanie trójmiejskich środowisk kreatywnych. Cykl adresowany jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania nowych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi i idei. Coffitivity to spotkania dla tych, którzy mają głowę pełną pomysłów, nie boją się nowych wyzwań, szukają inspiracji, a do tego lubią dobrą kawę i chcą poznawać ciekawe miejsca w Sopocie.

facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events

 

Kiedy i gdzie?

20 lipca (środa), godz. 18:00
Villa AnotoninA, wie Zmiany, ul.
 Obrońców Westerplatte 36A, Sopot 


Rejestracja: 

Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity #14 należy zarejestrować się na: http://coffitivity14.evenea.pl

 

 

Do wydarzenia można również dołączyć na Facebookuwww.facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events 

 

 

Uwaga: W trakcie spotkania będzie sporządzana dokumentacja fotograficzna. Biorąc udział w spotkaniu uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne i nieograniczone w czasie upublicznianie swojego wizerunku na zdjęciach i filmach zrealizowanych podczas wydarzenia na potrzeby działań promocyjnych prowadzonych przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość”. Jeśli nie życzysz sobie być widocznym/ą na zdjęciach, zgłosić to na miejscu przy potwierdzeniu rejestracji. 

 

Kontakt: 

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość": Magdalena Żółkiewicz, e-mail: magdalena.zolkiewicz@swp.gda.pl. 

 

 

Copyright by Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość