Coffitivity #15

 

Co?

Coffitivity to spotkania dla osób kreatywnych i przedsiębiorczych, gotowych na inspirujący networking przy dobrej kawie.
Tematem wrześniowego Coffitivity #15 będzie: Dni Twojego projektu są policzone, czyli przepis na sukces startupu. 
 
Cykl organizuje Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” - Centrum Przedsiębiorczości w Sopocie przy współpracy z Miastem Sopot.
 

Dlaczego warto?

Dobry pomysł i wiara, że po prostu chwyci są oczywiście niezbędne w rozwoju każdego biznesu. Tymczasem według bezwzględnych statystyk aż cztery piąte startupów upada. I choć dane te są powszechnie znane, większość osób zaczynających przygodę z biznesem jest przekonana, że to właśnie ich pomysł jest tym piątym i niepowodzenie projektu na pewno nie będzie ich przypadkiem.
O czym zatem powinien pamiętać każdy startupowiec, by bezpiecznie ominąć ryzykowne rafy i nie utknąć ze swoim przedsięwzięciem na biznesowej mieliźnie? 

Na wrześniowym Coffitivity poznacie doświadczonego business developera, który z pierwszego startupu zbudował skalowalny biznes, a następnie opuścił go, by wrócić do startupowania. Gość specjalny spotkania – Jan Wyrwiński współtwórca m.in. prowadzonego z Gdańskim Inkubatorem Przedsiębiorczości STARTER colivingu Clipster – podzieli się swoim przepisem na startupowy sukces. Opowie też o najczęstszych błędach i dobrych praktykach, z którymi spotyka się na co dzień w swoim akceleratorze Alfabeat.

Gwarantujemy duży zastrzyk inspiracji oraz networking przy kawie i słodkim „co nieco”. Po ubiegłorocznym sukcesie spotykania ponownie odbędzie się w wyjątkowej scenerii sopockiego Skansenu Grodzisko.

 

Program spotkania

18:00       Coffitivity #15 intro  

18:15       Jan Wyrwiński o akceleracji biznesowych pomysłów i ich twórców

od 19:00  Networking

Warto pamiętać o zabraniu wizytówek - wśród uczestników spotkania rozlosujemy niespodziankę. 

 

Gość specjalny:

Jan Wyrwiński – absolwent Politechniki Gdańskiej, Wydziału Zarządzania i Ekonomii oraz Fachhochschule Stralsund w Niemczech. Do dzisiaj związany z PG, jest członkiem Rady Konsultacyjnej Wydziału Zarządzania i Ekonomii, gościnnie prowadzi zajęcia ze studentami. Od 2005 roku działa w branży telekomunikacyjnej. Współtwórca koncepcji platformy FreecoNet w ramach Datera SA, FreecoNet SA, a następnie Aiton Caldwell SA, gdzie od 2009 jako prezes zarządu odpowiadał za debiut na giełdowy na rynku NewConnect, rozwój organizacji, a także nowe technologie i produkty. Obecnie zaangażowany w kilka trójmiejskich startupów pracuje nad projektem całościowego wsparcia młodych przedsiębiorców w rozwoju ich pomysłów biznesowych i nich samych – Alfabeat, gdzie współtworzy pierwszy w Polsce coliving dla startupowców Clipster.

 

O Coffitivity:

Sopockie sesje networkingowe Coffitivity, organizowane przez nasze Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” - Centrum Przedsiębiorczości w Sopocie przy współpracy Miastem Sopot, to autorski pomysł na promowanie i animowanie trójmiejskich środowisk kreatywnych. Cykl adresowany jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania nowych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi i idei. Coffitivity to spotkania dla tych, którzy mają głowę pełną pomysłów, nie boją się nowych wyzwań, szukają inspiracji, a do tego lubią dobrą kawę i chcą poznawać ciekawe miejsca w Sopocie.

facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events

 

Kiedy i gdzie?

14 września (środa), godz. 18:00
Skansen Grodzisko, ul.
 Haffnera 63Sopot 


Rejestracja: 

Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity #15 należy zarejestrować się na: http://coffitivity15.evenea.pl

Do wydarzenia można również dołączyć na Facebookuwww.facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events 

 

Uwaga: W trakcie spotkania będzie sporządzana dokumentacja fotograficzna. Biorąc udział w spotkaniu uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne i nieograniczone w czasie upublicznianie swojego wizerunku na zdjęciach i filmach zrealizowanych podczas wydarzenia na potrzeby działań promocyjnych prowadzonych przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość”. Jeśli nie życzysz sobie być widocznym/ą na zdjęciach, zgłosić to na miejscu przy potwierdzeniu rejestracji. 

Kontakt: 

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość": Magdalena Żółkiewicz, e-mail: magdalena.zolkiewicz@swp.gda.pl. 

 

 

 

Copyright by Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość