Coffitivity #16

  

Co?

Coffitivity to spotkania dla osób kreatywnych i przedsiębiorczych, gotowych na inspirujący networking przy dobrej kawie.

Tematem październikowego Coffitivity #16 będzie: Talent, super marka i sukces handmade. 

Cykl organizuje Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” - Centrum Przedsiębiorczości w Sopocie przy współpracy z Miastem Sopot.

 

Dlaczego warto?

Droga do własnego biznesu, a tym bardziej przedsiębiorczego sukcesu, jest różna i nierzadko wyboista. Czasem warto sprawdzić się w przeróżnych, pozornie wykluczających się zajęciach, by odkryć swój prawdziwy talent czy pasję i zrozumieć, co daje najwięcej satysfakcji. Nowy biznes można zacząć od zera, wykorzystując wcześniej zdobyte doświadczenie, a reszty mozolnie się ucząc, bo „nie ma rzeczy niemożliwych – są tylko wymówki”.  

Czy zatem w czasach gdy kunszt i rękodzieło zastąpiły masówki, jest miejsce na rozwój rzemiosła? Co to jest customizacja i personalizacja i czy właśnie te trendy mają przyszłość? Jak uwieść i zaangażować klienta? I w jaki sposób wyróżnić się na tle gigantycznej konkurencji na rynku e-commerce? 
 
Podczas październikowego Coffitivity gość specjalny – Marcelina Rozmus-Prinz, twórczyni znanej i lubianej marki Mana Mana – opowie o wzlotach i upadkach „małego” biznesu, budowie rozpoznawalnej marki i zainteresowaniu polskim rzemiosłem zagranicą. Zdradzi, jak powstawała kultowa MANOWNIA, czyli pracowania i miejsce spotkań twórcy (przedsiębiorcy) z odbiorcą (klientem). I podpowie jak, prowadząc własną firmę, oddzielić życie zawodowe od prywatnego, by zachować zdrowy rozsądek i energię potrzebną do rozwoju biznesu. 
 
Zapewniamy inspirację i networkingową atmosferę przy kawie i słodkim „co nieco”. Rok po pierwszej przesympatycznej wizycie, spotkanie ponownie odbędzie się w przytulnych wnętrzach Capuccino Cafe Sopot
 

Program spotkania

18:00   Coffitivity #16 intro

18:15   Marcelina Rozmus-Prinz o talencie, super marce i sukcesie handmade 

od 19:00     Networking 
 

Warto pamiętać o zabraniu wizytówek - wśród uczestników spotkania rozlosujemy niespodziankę. 

 

Gość specjalny:

Marcelina Rozmus-Prinz – absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i Uniwersytetu Gdańskiego. Twórczyni rozpoznawalnej w całej Polsce marki Mana Mana. Wielobranżowe doświadczenie zawodowe w zakresie finansów, marketingu i obsługi klienta zdobywała m.in. w SuperHost, magazynie Dolce Vita i TVP3 Olsztyn. Przygodę z własnym biznesem rozpoczęła w 2011 roku w małym pokoju rodzinnego domu, by w 2016, zatrudniając kilkanaście kobiet, zarządzać potężną pracownią twórczą. Obecnie współpracuje też ze znanymi firmami, przygotowując limitowane serie personalizowanych gadżetów m.in. dla Moderna Investment, Nestea oraz Samsung Polska i powoli zaczyna podbijać zagraniczne rynki. Ponadto włada językiem węgierskim, a w wolnym czasie pełni funkcję altu w zespole chóralnym Singers NOVI.

 

O Coffitivity:

Sopockie sesje networkingowe Coffitivity, organizowane przez nasze Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” - Centrum Przedsiębiorczości w Sopocie przy współpracy z  

Miastem Sopot, to autorski pomysł na promowanie i animowanie trójmiejskich środowisk kreatywnych. Cykl adresowany jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania nowych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi i idei. Coffitivity to spotkania dla tych, którzy mają głowę pełną pomysłów, nie boją się nowych wyzwań, szukają inspiracji, a do tego lubią dobrą kawę i chcą poznawać ciekawe miejsca w Sopocie. | facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events  

 

Kiedy i gdzie?

19 października (środa), godz. 18:00

Capuccino Cafe Sopot, ul. Zamkowa Góra 25 

 

Rejestracja: 

Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity #16 należy zarejestrować się na: http://coffitivity16.evenea.pl

Do wydarzenia można również dołączyć na Facebookuwww.facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events

 

Uwaga: W trakcie spotkania będzie sporządzana dokumentacja fotograficzna. Biorąc udział w spotkaniu uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne i nieograniczone w czasie upublicznianie swojego wizerunku na zdjęciach i filmach zrealizowanych podczas wydarzenia na potrzeby działań promocyjnych prowadzonych przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość”. Jeśli nie życzysz sobie być widocznym/ą na zdjęciach, zgłosić to na miejscu przy potwierdzeniu rejestracji. 

 

Kontakt: 

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość": Magdalena Żółkiewicz, e-mail: magdalena.zolkiewicz@swp.gda.pl. 

 

Copyright by Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość