Coffitivity #18

Jak stworzyć wyjątkowy produkt, który podbije serca dorosłych i dzieci? Jak wygląda przedsiębiorczość i kreatywność 24/7 – od koncepcji, przez prezentację po opakowanie i dystrybucję? Przyjdź i dowiedz się podczas spotkania networkingowego Coffitivity #18, które odbędzie się 14 grudnia w gościnnych wnętrzach Sopockiego Młyna.  

 

Co?

Coffitivity to spotkania dla osób kreatywnych i przedsiębiorczych, gotowych na inspirujący networking przy dobrej kawie.

Tematem grudniowego, przedświątecznego Coffitivity #18 będzie: Zabawki nie tylko dla dzieci, czyli o podboju nie jednej branży. 

Cykl organizuje Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” - Centrum Przedsiębiorczości w Sopocie przy współpracy z Miastem Sopot.

Dlaczego warto?

Każdy pomysł na firmę jest dobry, o ile jest skuteczny. Są przedsiębiorcy, którzy decydują się na rozwój biznesu wbrew trendom branżowym, bezkompromisowo stawiając na własny pomysł. Zgodnie z priorytetem jakości nad ilością, sami projektują, dobierają materiały, unikają produkcji fabrycznej, współpracując z rzemieślnikami oferującymi solidny fach niejednokrotnie w odległych zakątkach. Do każdego swojego produktu podchodzą indywidualnie, dbając o szczegóły – niezwykłą historię, ekologiczne opakowanie i odręczną dedykację. A wtedy powstaje nie tylko oryginalna zabawka, lecz produkt nieoczywisty, który podbija serca kilku różnych grup wymagających odbiorców, bo „każdy z nas ma w sobie coś z dziecka".

Jednak nie każdy zdeterminowany i przedsiębiorczy twórca zdobywa międzynarodowy zasięg i uznanie ważnych branżowych i medialnych graczy.

Czy konsekwencja i ciężka praca wystarczają, by znaleźć właściwą niszę? Jak rozwija się firma, w której obowiązuje zasada „mniej znaczy więcej” i powolny, zrównoważony model biznesowy?

Podczas grudniowego Coffitivity dwójka gości specjalnych – Patrycja Brodziak i Karol Kutnik, twórcy Mana’o Nani – opowie o drodze od pierwszego kreatywnego pomysłu do biznesowej realizacji. Powiedzą, jakie ryzykowne decyzje trzeba podjąć, by w 3 miesiące zacząć sprzedawać produkty handmade na 5 kontynentach. Zdradzą, co kryje się za wyjątkową nazwą, w jaki sposób w Królewskiej Fabryce Karabinów powstają zabawki i dlaczego zagraniczny rynek dziecięcy jest coraz bardziej dorosły. 

Tradycyjnie zapewniamy inspirację i networkingową atmosferę przy kawie i słodkim „co nieco”. Tym razem spotkanie w przedświątecznej oprawie odbędzie się w przytulnych wnętrzach Sopockiego Młyna

 

Program spotkania

 18:00    Coffitivity #18 intro

18:15   Patrycja Bordziak i Karol Kutnik o zabawkach nie tylko dla dzieci i podboju nie jednej branży 

od 19:00     Networking 
 

Warto pamiętać o zabraniu wizytówek - wśród uczestników spotkania rozlosujemy niespodziankę. 

 

Goście specjalni:

Patrycja Brodziak – z upodobaniem dla wszystkich rzeczy pięknych, jest kreatywnym mózgiem Mana"o Nani. Do przesady dba o szczegóły i gorączkowo przerysowuje swoje projekty aż uzna, że są doskonałe. A nigdy nie są. Z wykształcenia architekt, absolwentka Politechniki Gdańskiej.  

Karol Kutnik – jest w Mana"o Nani siłą "może zrobić wszystko, 24/7". Jeśli akurat nie wisi na telefonie, coś jest nie tak, wezwijcie karetkę. Sporo czasu spędza dziejąc materiał na 30-letniej maszynie dziewiarskiej, a ostatnio zawiązał kilka przyjaźni na forum dziewiarskim dla emerytowanych pań. Z wykształcenia dziennikarz, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego

 

O Coffitivity:

Sopockie sesje networkingowe Coffitivity, organizowane przez nasze Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” - Centrum Przedsiębiorczości w Sopocie przy współpracy z  

Miastem Sopot, to autorski pomysł na promowanie i animowanie trójmiejskich środowisk kreatywnych. Cykl adresowany jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania nowych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi i idei. Coffitivity to spotkania dla tych, którzy mają głowę pełną pomysłów, nie boją się nowych wyzwań, szukają inspiracji, a do tego lubią dobrą kawę i chcą poznawać ciekawe miejsca w Sopocie. | facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events  

 

Kiedy i gdzie?

14 grudnia (środa), godz. 18:00

Sopocki Młyn, ul. Zamkowa Góra 25 (obok Capuccino Cafe), Sopot (SKM Sopot Kamienny Potok)

 

Rejestracja: 

Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity #18 należy zarejestrować się na: http://coffitivity18.evenea.pl

Do wydarzenia można również dołączyć na Facebookuwww.facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events

 

Uwaga: W trakcie spotkania będzie sporządzana dokumentacja fotograficzna. Biorąc udział w spotkaniu uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne i nieograniczone w czasie upublicznianie swojego wizerunku na zdjęciach i filmach zrealizowanych podczas wydarzenia na potrzeby działań promocyjnych prowadzonych przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość”. Jeśli nie życzysz sobie być widocznym/ą na zdjęciach, zgłosić to na miejscu przy potwierdzeniu rejestracji. 

  

Kontakt: 

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość": Magdalena Żółkiewicz, e-mail: magdalena.zolkiewicz@swp.gda.pl. 

 

Copyright by Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość