Pomorzanki w Biznesie - znany jest już termin II naboru wniosków od projektu

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. poinformowała, że 16 sierpnia 2017 roku ruszy kolejny nabór wniosków na założenie własnej działalności gospodarczej dla niepracujących pań, które ukończyły 30 rok życia.

W ramach projektu „Pomorzanki w Biznesie” każda uczestniczka może ubiegać się o maksymalnie 23.000 zł (średnio 18.400 zł) dotacji inwestycyjnej oraz wsparcie na bieżącą działalność o średniej wysokości 1.440 zł miesięcznie, przez maksymalnie 12 miesięcy. Projekt jest adresowany do pań, które mieszkają na terenie województwa pomorskiego, ukończyły 30 rok życia, mają zamiar prowadzić jednoosobową firmę i nie prowadziły własnego biznesu w ciągu ostatniego roku. 

Aby zakwalifikować się do projektu „Pomorzanki w Biznesie” należy zapoznać się ze szczegółami oraz wypełnić dokumenty dostępne na stronie internetowej ARP w wyznaczonym terminie oraz opisać pomysł na biznes i oszacować planowane wydatki z nim związane.

Przyjmowanie dokumentów do II naboru odbywać się będzie w okresie 16-30 sierpnia 2017 r. Dokumenty dostarczone przed lub po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane.

Dokumenty rekrutacyjne obowiązujące dla obu naborów można znaleźć TUTAJ

Szczegółowe informacje: 
Katarzyna Moszczyńska, Kierownik projektu, tel. 58 32 33 143, e-mail: katarzyna.moszczynska@arp.gda.pl lub Michał Zając, tel. 58 32 33 253, e-mail: michal.zajac@arp.gda.pl


 
Źródło: www.arp.gda.pl 
 

 

Copyright by Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość