EXPORT PROFESSIONALS II - Strategia ekspozycji na rynkach zagranicznych i zagadnienia marketingowe dóbr konsumpcyjnych, 25-26 SIERPNIA, GDAŃSK

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” serdecznie zaprasza mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w organizowanym w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy cyklu seminariów EXPORT PROFESSIONALS, czyli praktycznym programie podnoszenia kompetencji eksportowych pomorskich przedsiębiorców. Drugie seminarium - Strategia ekspozycji na rynkach zagranicznych i zagadnienia marketingowe dóbr konsumpcyjnych - odbędzie się w dniach 25 - 26 sierpnia w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym

 

Dlaczego warto?

Biorąc udział w seminarium zyskujesz m.in.:

 • wiedzę ekspercką, usystematyzowanie informacji i doskonalenie kompetencji eksportowych;
 • cenne kontakty biznesowe;
 • nowe możliwości rozwoju dla swoich przedsięwzięć biznesowych, firmy, a także dla siebie, jako przedsiębiorcy.
Dzięki wiedzy i kontaktom zdobytym podczas cyklu „Export Professionals” będziesz podejmować jeszcze trafniejsze decyzje pro-eksportowe, a tym samym biznesowe.
 

Program seminarium

Zakres tematyczny drugiego seminarium Strategia ekspozycji na rynkach zagranicznych i zagadnienia marketingowe dóbr konsumpcyjnych":
 
 • Value Proposition Canvas - oraz analiza potrzeb klienta zagranicznego
 • Adaptacja produktu do wymogów rynków zagranicznych.
 • Strategie promocji i kreowania wizerunku
 • Strategie komunikacji marketingowej na rynkach zagranicznych.
 • Narzędzia marketingowe oraz ich praktyczne zastosowanie (między innymi wykorzystanie Internetu w działalności eksportowej - handel elektroniczny)
 • Prowadzenie aktywności e-commerce (narzędzie, dobre i złe praktyki) 
 
 
 

Prowadzący:

Przemysław Stanisz - posiada szeroki zakres doświadczenia, w tym m.in. 5 lat pracy w USA jako przedstawiciel handlowy, lider grup sprzedażowych, trener biznesu i w końcu dyrektor sprzedaży. Pracował dla firmy Southwestern Company, korporacji ze 150-letnim doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej. Szkolił zespoły sprzedażowe z całej Europy, m.in. z Polski, Estonii, Litwy, Łotwy, Słowacji, Czech, Francji, Anglii i USA. 
Po zakończeniu pracy z SW otworzył własną działalność budując różne marki - Agencję reklamową PixArtist obsługującą firmy takie jak PKP, Capgemini, Maspex Wadowice, Platformę crowdsourcingową Mintia.com, która już po 6 miesiącach działania została wyróżniona w konkursie Ministerstwa Gospodarki i PARP na najlepszą e-usługę i narzędzie B2B.
Od 2013 roku współzałożyciel firmy NorthStar Consulting specjalizującej się w szkoleniach z zakresu planowania sprzedaży, szkoleń z prezentacji, przemówień publicznych i efektywnej komunikacji w firmach.
 

O programie EXPORT PROFESSIONALS:

Cykl seminariów „Export Professionals" to program 4 dwudniowych (piątek i sobota) intensywnych spotkań wypełnionych praktyką i wiedzą ekspercką w zakresie organizacji i rozwoju działalności eksportowej przedsiębiorstwa.
 
Poszczególne seminaria będą poświęcone następującym zagadnieniom:
 1. Badania rynku i modelowanie biznesowe. 
 2. Strategia ekspozycji na rynkach zagranicznych i marketing dóbr konsumpcyjnych.
 3. Zagadnienia prawne związane z działalnością eksportową.
 4. Strategia budowania relacji b2b i wchodzenia na rynek zagraniczny.
 
Wśród prowadzących seminaria są eksperci i praktycy z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą na temat prawnych, finansowych, gospodarczych i kulturowych aspektów międzynarodowej wymiany handlowej.
 
Cykl „Export Professionals” jest adresowany do pomorskich przedsiębiorców zainteresowanych poszerzeniem lub usystematyzowaniem wiedzy związanej z prowadzeniem międzynarodowej wymiany handlowej.
 

Kiedy i gdzie?

Dzień I - 25 sierpnia (piątek), godz. 9:00-16:00
Dzień II - 26 sierpnia (sobota), godz. 9:00-14:00

Gdański Park Naukowo-Technologiczny przy ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk, budynek Bsala 010
 

Rejestracja i warunki udziału: 

Aby wziąć udział w seminarium należy się zarejestrować na stronie: exportprofessionals2.eventbrite.com
 
Udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona – pierwszeństwo mają przedsiębiorcy, którzy w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy biorą udział w badaniu firm ProEksport prowadzonym przez brokera lokalnego.
 
  

Kontakt: 

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość", Pomorski Broker Eksportowy: Marcin Stasiński, e-mail: marcin.stasinski@swp.gda.pl, tel. 530 932 262
 

Copyright by Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość