Coffitivity vol. 3

 

Co?

Jesteś fanem dobrej kawy, ciekawych rozmów oraz inspirujących spotkań? Zatem majowe Coffitivity jest wydarzeniem, na którym nie może Cię zabraknąć. Trzecie spotkanie sopockiego cyklu odbędzie się pod hasłem: „Sześć stóp pod ziemią”, czyli o architekturze i designie w branży innej niż wszystkie.
 

Dlaczego warto?

Architektura i design kojarzą się najczęściej z przestrzenią i drapaczami chmur. Tymczasem, są one wszechobecne, towarzysząc nam praktycznie w każdej dziedzinie życia i otaczającej nas rzeczywistości. I tak, jeden przypadkowy projekt stał się inspiracją do analizy przestrzeni nekropoli pod kątem projektowania architektonicznego. Czy w tradycyjnie funkcjonującej branży jest miejsce na nowoczesny design? Podczas najbliższego, majowego Coffitivity w Sopocie, gość specjalny – Robert Kowalczyk – opowie o tym, jak nie godząc się na zanik dobrego wzornictwa, wspólnie z dwoma kolegami architektami postanowili rozwijać biznes w branży… pogrzebowej.

Tradycyjnie będzie niekonwencjonalnie i wciągająco. Do tego gwarantujemy dobrą kawę i smaczne „co nieco”, a klimat zapewnią wyjątkowe wnętrza sopockiego Klubu Atelier.

Warto pamiętać o zabraniu wizytówek – wśród dla uczestników spotkania rozlosujemy niespodziankę.

Program spotkania:
18:00 Coffitivity intro
18:15 Robert Kowalczyk o projektowaniu architektonicznym w branży innej niż wszystkie
od 19:00 Networking
 

O prowadzącym:

Robert Kowalczyk – architekt, Gdynianin mieszkający w Sopocie. Współzałożyciel firmy Aeon Form. Pasjonat dobrego designu i włoskiej kawy. Swój światopogląd i inspiracje kształtuje podróżując. W wolnej chwili udziela się w Fundacji Architektura Plus, edukując na temat projektowania przestrzeni wokół nas.
 

O Coffitivity:

Sopockie sesje Coffitivity, organizowane przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość" przy współpracy z Miastem Sopot to autorski pomysł na promowanie i animowanie kreatywnych środowisk Sopotu. Coffitivity adresowane jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania ciekawych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi oraz idei. Jeżeli masz głowę pełną pomysłów, nie boisz się wyzwań i nowych ludzi, szukasz inspiracji a także jesteś miłośnikiem dobrej kawy i chcesz poznać ciekawe miejsca w Sopocie to przyjdź i… Uwolnij swoją przedsiębiorczość.
 

Kiedy i gdzie?

28 maja 2015 r. (czwartek), godz. 18:00

Klub Atelier, Sopot, Al. F. Mamuszki 2
 

Zgłoszenia i kontakt

Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity vol. 3 zgłoś się na: www.coffitivity3.eventbrite.com

Magdalena Żółkiewicz, magdalena.zolkiewicz@swp.gda.pl, tel. 58 785 39 57.

Śledź nas na: www.facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc

Uwaga: W trakcie spotkania będzie robiona dokumentacja fotograficzna. Jeśli nie życzą Państwo sobie być widocznym na zdjęciach, proszę zgłosić to na miejscu przy potwierdzeniu rejestracji.  

Copyright by Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość