Coffitivity #4

 

Co?

Jesteś fanem dobrej kawy, ciekawych rozmów i inspirujących spotkań? Nie może Cię więc zabraknąć na czerwcowym Coffitivity!
To już czwarte spotkanie sopockiego cyklu i tym razem odbędzie się pod hasłem: „Najlepsi przyjaciele (nie tylko) kobiety, czyli jak zaprojektować ponadczasowe piękno”
   

Dlaczego warto?

W obecnych czasach osoby prowadzące własną firmę rzadko wychodzą poza tabelki i biznesplany i podejmują decyzję/ryzyko, by postąpić zgodnie ze swoją intuicją. Tymczasem na sukces składa się nie tylko strategia – zawsze pomogą dobrze wykorzystane okazje, a czasem przypadek i odrobina szczęścia. Gdy w dobie elektronicznych gadżetów, produkcji masowej i nieustannego pośpiechu coraz trudniej znaleźć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, może właśnie indywidulane podejście – do materiału, projektu, produktu, współpracownika i każdego klienta – jest sposobem na sukces?
Na najbliższym – czerwcowym – Coffitivity w Sopocie, gość specjalny – Aleksander Gliwiński – opowie o świadomych wyborach, decyzjach i prowadzeniu interesów nie w zgodzie z trendami, ale z samym sobą. Będzie też o korzeniach i tradycji rodzinnej, z którą wygrać było nie sposób i wartościach związanych rodzinnym biznesem.

Jak zawsze będzie niebanalnie i zajmująco. Gwarantujemy dobrą kawę i smaczne „co nieco”, a atmosfery dopełnią kawiarnia artystyczna Młody Byron i Dworek Sierakowskich.

Warto również pamiętać o zabraniu wizytówek – wśród dla uczestników spotkania rozlosujemy niespodziankę.

Program spotkania:
18:00 Coffitivity intro
18:15 Aleksander Gliwiński o tym, jak zaprojektować ponadczasowe piękno
od 19:00 Networking
 

O prowadzącym:

Aleksander Gliwiński – jeden z najbardziej utalentowanych projektantów i twórców biżuterii w Polsce. W autorskiej pracowni, która mieści się w Sopocie, od ponad 20 lat realizuje jedynie własne nieszablonowe projekty. W swoich realizacjach uwielbia wychodzić poza kanony i eksperymentować z modą. Niezwykła jakość wykonania i szczegółowość przyniosły mu sławę w kraju i za granicą – jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień, a także uczestnikiem i współautorem pokazów mody. W 2013 roku został uhonorowany statuetką oraz certyfikatem TOP MODA przyznaną przez Polską Akademię Mody. .
 

O Coffitivity:

Sopockie sesje Coffitivity, organizowane przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość" przy współpracy z Miastem Sopot to autorski pomysł na promowanie i animowanie kreatywnych środowisk Sopotu. Coffitivity adresowane jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania ciekawych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi oraz idei. Jeżeli masz głowę pełną pomysłów, nie boisz się wyzwań i nowych ludzi, szukasz inspiracji a także jesteś miłośnikiem dobrej kawy i chcesz poznać ciekawe miejsca w Sopocie to przyjdź i… Uwolnij swoją przedsiębiorczość.
 

Kiedy i gdzie?

30 czerwca 2015 r. (wtorek), godz. 18:00
Młody Byron/Dworek Sierakowskich, Sopot, Al. J. Czyżewskiego 12

Zgłoszenia i kontakt

Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity vol. 4 zgłoś się na: www.coffitivity4.eventbrite.com

Magdalena Żółkiewicz, magdalena.zolkiewicz@swp.gda.pl, tel. 58 785 39 57.

Śledź nas na: www.facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc

Uwaga: W trakcie spotkania będzie robiona dokumentacja fotograficzna. Jeśli nie życzą Państwo sobie być widocznym na zdjęciach, proszę zgłosić to na miejscu przy potwierdzeniu rejestracji.  

Copyright by Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość