Coffitivity #9

Co?

Coffitivity to wydarzenia adresowane do ludzi kreatywnych i przedsiębiorczych, miłośników dobrej kawy i inspirującego networkingu. Tematem przewodnim grudniowego i ostatniego w tym roku  Coffitivity #9 będzie: Projektowanie to wyzwanie, czyli o pięknie, użyteczności i wytrwałości w biznesie. Cykl jak organizuje trójmiejskie Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” przy współpracy z Miastem Sopot.

Dlaczego warto?

Niektórzy przedsiębiorczość mają we krwi. Starannie przygotowują się do zawodowego startu, by pomysły biznesowe realizować jako niezależni przedsiębiorcy. Na początek zindywidualizowane prezenty i ręcznie malowana porcelana, potem projektowanie i aranżacja wnętrz, kompozycja elewacji budynków i zagospodarowanie ogrodów. Z taką ofertą już prosta droga do zamówień międzynarodowych sieci centrów medycznych i księgarni po kreatywne przestrzenie w parkach technologicznych i zagraniczne kontrakty. Jednak nawet najbardziej przedsiębiorczym zdarzają się trudne momenty, bo projektowanie to wyzwanie nie tylko dla projektanta, ale i dla klienta. Jak więc przekonać odbiorcę do naszej wizji? Czy wytrwałość i dywersyfikacja ryzyka w branży wystarczą, by przetrwać, ale i odnieść sukces?

Na grudniowym i ostatnim w tym roku Coffitivity, gość specjalny – Monika Błaszkowska – podzieli się swoimi twórczymi i biznesowymi doświadczeniami z realizacji projektów dla międzynarodowej sieci sklepów wnętrzarskich, hoteli, służby zdrowia i Kancelarii Premiera RP. Zdradzi prawdę o trendach i manierach polskiej szkoły projektowej. I opowie o tym, jak spożytkować energię, strumień pomysły i inspiracji, gdy 2 firmy projektowe, 4 blogi o designie i własna rubryka w prasie to wciąż mało.  

Jak zawsze organizatorzy zapewniają networkingową atmosferę przy dobrej kawie i małym „co nieco”, tym razem w nowych przestrzeniach konferencyjnych Villa Sentoza. Warto pamiętać o zabraniu wizytówek – wśród uczestników spotkania rozlosowana zostanie niespodzianka.

Program spotkania

18:00        Coffitivity intro

18:15        Monika Błaszkowska o projektowaniu, użyteczności i wytrwałości w biznesie

od 19:00 Networking

Gość specjalny:

mgr inż. arch. Monika Błaszkowska – absolwentka Politechniki Gdańskiej na wydziale architektury i urbanistyki, wielokrotnie nagradzana projektantka. Od 2005 prowadzi swoją działalność gospodarczą i z powodzeniem realizuje liczne projekty na terenie całego kraju i Europy. Doświadczenie w pracy jako projektantki dla sieci IKEA zaowocowało wieloma zleceniami handlowo-usługowych przestrzeni publicznych. Jako pierwsza w Polsce, od 2006 w swojej pracowni Moka Design prowadzi dział wyspecjalizowany w projektach wnętrz służby zdrowia. Swoją kreatywność wyraża też w projektach wzornictwa przemysłowego i obecnie jest dyrektorem kreatywnym w firmie Migaloo Lighting zajmującej się oświetleniem dekoracyjnym.

O Coffitivity:

Sopockie sesje networkingowe Coffitivity, organizowane przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” przy współpracy z Miastem Sopot, to autorski pomysł na promowanie i animowanie trójmiejskich środowisk kreatywnych. Cykl adresowany jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania nowych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi i idei. Coffitivity, to spotkania dla tych, którzy mają głowę pełną pomysłów, nie boją się nowych wyzwań, szukają inspiracji, a do tego lubią dobrą kawę i chcą poznawać ciekawe miejsca w Sopocie.

facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events

Kiedy i gdzie?

16 grudnia 2015 r. (środa), godz. 18:00
Villa Sentoza, ul. Grunwaldzka 89, Sopot

Zgłoszenia i kontakt

Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity #9 należy zarejestrować się na: www.coffitivity9.eventbrite.com  
Do wydarzenia można również dołączyć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1687301241507174/ 

Śledź nas na: www.facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc

Uwaga: W trakcie spotkania będzie sporządzana dokumentacja fotograficzna. Biorąc udział w spotkaniu uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne i nieograniczone w czasie upublicznianie swojego wizerunku na zdjęciach i filmach zrealizowanych podczas wydarzenia na potrzeby działań promocyjnych prowadzonych przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość”. Jeśli nie życzysz sobie być widocznym/ą na zdjęciach, zgłosić to na miejscu przy potwierdzeniu rejestracji. 

Copyright by Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość