Coffitivity #13

 

Co?

Coffitivity to spotkania dla osób kreatywnych i przedsiębiorczych, gotowych na inspirujący networking przy dobrej kawie.

Tematem przewodnim majowego Coffitivity #13 odbędzie się pod hasłem: Ryzyko, wizja i motywacja, czyli jak stworzyć udany biznes.

Cykl organizuje nasze Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” przy współpracy z Miastem Sopot.

 

Dlaczego warto?

Własna firma nie jest drogą usłaną różami, a biurokracja i zawirowania rynkowe to tylko niektóre z przeszkód, na jakie napotykają przedsiębiorcy, realizując biznesowe pomysły. Nie dziwią zatem statystyki, według których tylko około 30% polskich firm funkcjonuje na rynku dłużej niż 5 lat. Prowadzenie biznesu wymaga wielu talentów  i zręczności w odpowiednim ich łączeniu. Budowanie strategii i zarządzanie projektami to oczywiście jedne z najważniejszych i wręcz niezbędnych umiejętności przy tworzeniu i rozwijaniu swojego przedsiębiorstwa.  

Czy otwartość i zdolność podejmowania ryzyka pomagają w biznesie? Co robić, by nie zrażać się trudnymi początkami? Jak celebrować małe zwycięstwa, budując świadomość rozwoju i postępu każdego dnia? 

Podczas czerwcowego Coffitivity, gość specjalny – Sławomir Halbryt, twórca spółki giełdowej SESCOM S.A. – zdradzi, jak odnaleźć się w dynamicznych realiach gospodarczych i dlaczego – choć tak trudno – warto rozwijać własną firmę. Opowie o współpracy z nietypowymi kontrahentami i co wspólnego mają relacje interpersonalne i literatura sci-fi z sukcesem w biznesie.
 
Tradycyjnie zapewniamy inspirację i networkingową atmosferę przy kawie i słodkim „co nieco”. Na fali powrotów, rok po inauguracji naszego cyklu wracamy do inspirujących wnętrz klubokawiarni i galerii sztuki Dwie Zmiany w Sopocie.
 

Program spotkania

18:00       Coffitivity #13 intro

18:15       Sławomir Halbryt o ryzyku, motywacji i rozwoju udanego biznesu 

od 19:00  Networking


Warto pamiętać o zabraniu wizytówek - wśród uczestników spotkania rozlosujemy niespodziankę. 

 

Gość specjalny:

Sławomir Halbryt – praktyk biznesu, przedsiębiorca od początku swojej działalności związany z obszarem budownictwa i inwestycji na rynku nieruchomości komercyjnych. Założyciel i Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej SESCOM S.A., odpowiedzialny za strategie rozwoju i koordynację działalności całej Grupy i jej spółek. Stale wspiera rozwój lokalnej przedsiębiorczości pełniąc funkcję Prezesa Zarządu Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza. Posiada certyfikat Project Managera Stowarzyszenia Project Management Polska. Jest też założycielem 4PM.pl – jednego z najbardziej znanych portali poświęconych tematyce zarządzania projektami. Współpracuje z uczelniami wyższymi jako wykładowca na studiach podyplomowych UG oraz studiach MBA w WSB w Gdańsku.

 

O Coffitivity:

Sopockie sesje networkingowe Coffitivity, organizowane przez nasze Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” przy współpracy z Miastem Sopot, to autorski pomysł na promowanie i animowanie trójmiejskich środowisk kreatywnych. Cykl adresowany jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania nowych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi i idei. Coffitivity to spotkania dla tych, którzy mają głowę pełną pomysłów, nie boją się nowych wyzwań, szukają inspiracji, a do tego lubią dobrą kawę i chcą poznawać ciekawe miejsca w Sopocie.

facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events

 

Kiedy i gdzie?

22 czerwca (środa), godz. 18:00
Klubokawiarnia i galeria sztuki
Dwie Zmiany, ul. Bohaterów Monte Cassino 31, Sopot 


Rejestracja: 

Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity #13 należy zarejestrować się na: http://coffitivity13.evenea.pl

 

 

Do wydarzenia można również dołączyć na Facebookuwww.facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events 

 

 

Uwaga: W trakcie spotkania będzie sporządzana dokumentacja fotograficzna. Biorąc udział w spotkaniu uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne i nieograniczone w czasie upublicznianie swojego wizerunku na zdjęciach i filmach zrealizowanych podczas wydarzenia na potrzeby działań promocyjnych prowadzonych przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość”. Jeśli nie życzysz sobie być widocznym/ą na zdjęciach, zgłosić to na miejscu przy potwierdzeniu rejestracji. 

 

Kontakt: 

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość": Magdalena Żółkiewicz, e-mail: magdalena.zolkiewicz@swp.gda.pl. 

 

 

Copyright by Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość