STOWARZYSZENIE WOLNA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ PATRONEM HONOROWYM KONFERENCJI PRZEDSIĘBIORCZA KOBIETA 2017

 

 

 

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować o objęciu przez nas patronatem honorowym konferencji „Przedsiębiorcza Kobieta 2017” organizowanej przez Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto

 

"Przedsiębiorcza Kobieta" to ogólnopolski innowacyjny projekt Studenckiego Forum Business Centre Club stworzony specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie. Przedsiębiorcza Kobieta to projekt odbiegający w swojej formie od dotychczas organizowanych w Polsce inicjatyw. Priorytetem przy realizacji projektu jest odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów i stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.

 

Wraz z organizatorkami serdecznie zapraszamy na najbliższe wydarzenie:

Przedsiębiorcza Kobieta zna swoje prawa!

 

Czas na ogromną dawkę wiedzy! Czas porozmawiać o czymś, o czym nikt nie mówi! Dlatego już 8 grudnia 2017, w godzinach 16:45 - 20:45 zapraszamy do Centrum Hewelianum Gradowa 6 w Gdańsku na kolejną odsłonę cyklu Przedsiębiorcza kobieta, w którym zmierzymy się z tematem praw w miejscu pracy, a nowy rok zaczniemy pewne siebie i świadome.

 

Przedsiębiorcza Kobieta to projekt innowacyjny i nietypowy, odbiegający w swojej formie od dotychczas organizowanych w Polsce inicjatyw. Jest to cykl spotkań prowadzonych i organizowanych przez kobiety - dla kobiet. Uczestniczkami spotkań są panie w różnym wieku – od studentek po aktywne zawodowo kobiety chcące rozwijać swoją osobowość, zdobywać umiejętności ułatwiające poruszanie się w świecie przedsiębiorczości. Celem Projektu jest, aby kobiety nie bały się własnych możliwości i umiały je efektywnie wykorzystywać. Priorytetem dla nas przy realizacji projektu jest odejście od konwencji typowych szkoleń i stworzenie wydarzenia, które będzie stanowiło dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.

 

Grudniowe spotkanie odbędzie się pod hasłem: „Przedsiębiorcza Kobieta zna swoje prawa!”. Dlatego zaproszone prelegentki: dr nauk prawnych, wykładowca Uniwersytetu Gdańskiego Marta Zbucka oraz prawniczka z misji, pasji i powołania Karolina Sikorska-Bednarczyk poruszą kwestie:

 

- Jakie mam prawa w moim miejscu pracy?

- Jakie zachowania w firmie są zgodne z kodeksem etycznym?

- Jak zachować się, gdy ktoś łamie moje prawa?

- Czym jest mobbing i jak sobie z nim radzić?

 

Drogie Panie są to pytania których nie możemy bać się zadawać. Jest to wiedza, którą każda kobieta na co dzień związana ze światem biznesu MUSI mieć opanowaną, dlatego serdecznie zapraszamy na spotkanie!

 

Copyright by Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość