„Prawo do przedsiębiorczości” – spotkania informacyjne w Gdańsku i Chojnicach, 8 i 9 października 2018 r.

W imieniu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne z cyklu "Prawo do przedsiębiorczości", które odbędą się 8 i 9 października 2018 roku w Gdańsku i Chojnicach.

W trakcie spotkania będą Państwo mieli możliwość dowiedzieć się o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznychubezpieczeń a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

Spotkanie w Gdańsku odbędzie się w Hotelu Almond, ul. Toruńska 12, spotkanie w Chojnicach zaś w Hotelu Odejewscy, Nieżychowice 1.
W gdańskim spotkaniu udział weźmie Paweł Jaroszek – Członek Zarządu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, w spotkaniu w Chojnicach Arkadiusz Dewódzki – Dyrektor w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i TechnologiiMinisterstwa Inwestycji i RozwojuMinisterstwa CyfryzacjiMinisterstwa FinansówKrajowej Administracji SkarbowejPolskiej Agencji Rozwoju PrzedsiębiorczościPunktu Informacyjnego Funduszy EuropejskichBanku Gospodarstwa KrajowegoEnterprise Europe Network, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą do Państwa dyspozycji.

Zapisy na spotkania, program:

Gdańsk
Chojnice
 
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Strona główna projektu: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl
Serdecznie zapraszamy!

 

Copyright by Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość