Misje gospodarcze i wydarzenia B2B

Prowadzenie działalności gospodarczej na obcych rynkach

Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych przez sieć Enterprise Europe Network rozmów B2B w formie spotkań brokerskich (brokerage events) odbywających się podczas targów branżowych oraz misji handlowych (company missions). Imprezy te organizowane są w celu przeprowadzenia bezpośrednich, wcześniej umówionych rozmów pomiędzy przedsiębiorcami z różnych krajów.

Spotkania brokerskie odbywają się najczęściej podczas najważniejszych targów branżowych na całym świecie, np. Mobile World Congress, Hannover Messe, Polagra.

Dodatkowo sieć EEN organizuje bezpłatne szkolenia i warsztaty dotyczące wszystkich aspektów prowadzenia działalności gospodarczej na światowych rynkach.

Kontakt

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w misjach gospodarczych prosimy o kontakt: Paweł Gruszkowski, , tel.: +48 884 895 822.