O nas

Witamy na stronie Stowarzyszenia “Wolna Przedsiębiorczość”. Uwalniamy przedsiębiorczość od 1995 roku, realizując projekty wspierające małe i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby rozpoczynające działalność gospodarczą. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań zwiększających konkurencyjność małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w usługach informacyjnych, doradczych i szkoleniowych.

Co roku pomagamy ponad 1000 klientów, udzielając specjalistycznych porad i informacji. Ponadto kilkaset osób rocznie uczestniczy w organizowanych przez nas szkoleniach i seminariach. Z powodzeniem zrealizowaliśmy szereg projektów współfinansowanych m.in. przez Unię Europejską, Amerykańską Agencję Rozwoju Międzynarodowego (USAiD) oraz Budżet Państwa. Zapraszamy do współpracy!