Pomorski Broker Eksportowy: Webinar “Firmy Jutra – Wykorzystaj trendy do wyjścia na rynki zagraniczne”, 6 grudnia 2022 r.

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” Oddział Terenowy w Gdańsku we współpracy z Google, PFR i OChK serdecznie zaprasza na kolejne organizowane w ramach programu Pomorski Broker Eksportowy seminarium online. W trakcie spotkania dowiesz się jakie narzędzia i dobre praktyki przybliżą Cię do osiągania najlepszych wyników sprzedaży na rynkach zagranicznych.

—> ZAPISY <—

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie dedykowane jest przedsiębiorcom, którzy chcą rozwinąć sprzedaż na rynkach zagranicznych oraz dowiedzieć się, w jaki sposób przygotować analizę potrzeb do eksportu i o co zadbać, aby zwiększyć szansę na sprzedażowy sukces.

Co zyskujesz?

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą przeanalizować potrzeby klientów na rynkach docelowych. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Gdzie i kiedy?

Seminaria odbywają się online po zalogowaniu na platformie internetowej Clickmeeting. Zaproszenia wysyłane są do zarejestrowanych uczestników dzień przed planowanym wydarzeniem.

W seminariach mogą brać udział przedsiębiorcy z sektora MŚP posiadający siedzibę w województwie pomorskim.

Zakres tematyczny pierwszego seminarium:

06.12.2022 godz. 10:30-12:30

W trakcie spotkania, bazując na przykładzie rynków: czeskiego, niemieckiego, francuskiego, podpowiemy:

• dlaczego warto rozważać nowe rynki dla swoich produktów;
  • jakie są najnowsze trendy w sprzedaży przez internet;
  • jak sprawdzić demograficzny i ekonomiczny profil wybranych krajów;
  • jak przeanalizować działania konkurencji na rynkach zagranicznych;
  • jak sprawdzić, czego szukają twoi potencjalni klienci w innych krajach.

Dodatkowo konsultant sieci Enterprise Europe Network przedstawi możliwości skorzystania z bezpłatnych usług tej sieci przy poszukiwaniu zagranicznych partnerów i rynków zbytu.

Sylwetki prelegentów:

Ewa Wójcik
Doradca Google w programie Firmy Jutra

Entuzjastka szeroko pojętego marketingu internetowego i budowania zyskownych biznesów w sieci. Szczególnie interesuje się tematyką budowania i optymalizacji stron internetowych, pozycjonowaniem, content marketingiem oraz tworzeniem skutecznych kampanii reklamowych Google Ads. Na co dzień pomaga przedsiębiorcom w zakresie wykorzystania narzędzi marketingu online w celu zwiększania sprzedaży i budowania silnego wizerunku marki. Prywatnie kocha sport, podróże i ludzi z ironicznym poczuciem humoru.

Paweł Gruszkowski
Konsultant sieci Enterprise Europe Network

Od 2011 zajmuje się wspieraniem ekspansji zagranicznej pomorskich przedsiębiorców, poszukiwaniem zagranicznych partnerów biznesowych, organizuje misje handlowe, rozmowy B2B oraz obsługuje bazę ofert współpracy międzynarodowej POD.