Pomorski Broker Eksportowy: webinar “Jak ubezpieczać należności w transakcjach z zagranicznymi kontrahentami?”, 26 lutego 2021 r.

Po co i jak ubezpieczać należności wynikające z umów z zagranicznymi kontrahentami? Na co zwracają uwagę ubezpieczyciele w obecnej sytuacji gospodarczej? Co się zmieniło w umowach ubezpieczeń należności w czasie pandemii? Jak zarządzać należnościami i utrzymywać odpowiedni poziom płynności finansowej? Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zaprasza na organizowane w ramach programu Pomorski Broker Eksportowy seminarium online dot. ubezpieczeń należności w działalności eksportowej firm.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Zgłoszenia do dnia 24.02.2021 r. za pośrednictwem formularza na stronie https://tiny.pl/rpb4p

Gdzie i kiedy?
Platforma Zoom
26.02.2021 (piątek), godz. 10:00 – 11:30

Prowadzący:
Tomasz Madzio – broker ubezpieczeniowy, absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (Wydział Zarządzania) oraz studia podyplomowe (Ubezpieczenia Gospodarcze). Od 2004 roku w branży ubezpieczeń należności. Brał udział w tworzeniu i rozwijaniu Oddziału Euler Hermes w Poznaniu na stanowisku Regionalnego Managera. Posiada 16 letnie doświadczenie w obsłudze kluczowych klientów w kanale B2B, budowaniu wieloletnich relacji oraz umiejętności negocjacyjne. Zakres obsługi produktowej: ubezpieczenie należności, gwarancje ubezpieczeniowe, windykacja należności, raporty handlowe oraz credit management. Obecnie Członek Zarządu spółki Credit Risk Brokers Sp. z o.o.