Szkolenie „Nowe możliwości finansowania dla przedsiębiorstw w programie HORYZONT 2020”, 22 listopada 2019 r., Gdańsk

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” , Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zapraszają na szkolenie pt. „Nowe możliwości finansowania dla przedsiębiorstw w programie HORYZONT 2020”, które odbędzie się w dniu 22 listopada br. w godzinach 10:30 do 14:30 w Agencji Rozwoju Pomorza S.A. w Gdańsku.

Szkolenie poświęcone będzie możliwościom finansowania dla przedsiębiorców w programie HORYZONT 2020.

Głównym celem spotkania jest przedstawienie zasad uczestnictwa dla przedsiębiorstw w programie HORYZONT 2020 oraz zaprezentowanie nowych inicjatyw Europejskiej Rady ds. Innowacji (EIC), w tym konkursów pilotażowych EIC Accelerator, Fast Track to Innovation i EIC Pathfinder.

Dowiedzą się Państwo również jakie są statystyki udziału przedsiębiorstw z Polski i Regionu w programie Horyzont 2020, jak zostać ekspertem Komisji Europejskiej oraz jakie wsparcie innowacyjnym MŚP oferuje Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” Gdańsk.

Szkolenie jest organizowane w ramach XII edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP) na Pomorzu.

PROGRAM SPOTKANIA