Coffitivity #5

 

Co?

Coffitivity to wydarzenia adresowane do miłośników dobrej kawy, kreatywnych ludzi i inspirującego networkingu. Tematem przewodnim piątego sopockiego spotkania będzie: Projekt pokaz, czyli o modzie od szkicu do własnego showroomu. Cykl organizuje Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” we współpracy z Miastem Sopot.

Dlaczego warto?

Blask fleszy, czerwony dywan, muzyka, piękne modelki i oczywiście kreacje. Dla większości tak właśnie wygląda świat mody. Tymczasem to tylko część ciężkiej i wytrwałej pracy projektanta mody. Szkice, tkaniny, kolory, wykroje, fastrygi, cięcia, upięcia i palce pokute szpilkami. Ta profesja jest wypadkową wielu cech i predyspozycji: osobowości, kreatywnej wyobraźni, talentu plastycznego, wiedzy o tkaninach, umiejętności krawieckich, a często również zdolności menadżerskich, organizacyjnych i promocyjnych. Czy wystarczy połączyć własną wizję artystyczną z nowymi trendami, by zaistnieć na rynku?
Na najbliższym Coffitivity gość specjalny – Dorota Cząstka – podzieli się historią realizacji marzenia o: własnej firmie w branży kreatywnej, tworzeniu oryginalnej i świetnie rozwijającej się marki modowej, własnym showroomie oraz wzajemnej inspiracji i współpracy z mężem. Opowie także o tym, jak nie poprzestając na tworzeniu kolekcji, organizuje wydarzenia związane z popularyzacją polskiej branży mody.

Tradycyjnie będzie przesympatycznie i wielce inspirująco. Jak zawsze organizatorzy zapewniają aromatyczną kawę i małe „co nieco”. W odpowiedni nastrój wprowadzą pastelowe wnętrza Villa Antonina.

Warto pamiętać o zabraniu wizytówek – wśród uczestników spotkania rozlosowana zostanie niespodzianka.
 
Program spotkania:
18:00 - Coffitivity intro
18:15 - Dorota Cząstka o modzie od szkicu do sukcesu
od 19:00 - Networking

Gość specjalny:

Dorota Cząstka – mniejsza połowa duetu tworzącego markę modową Keyce. Na co dzień oprócz zarządzania marką inicjuje wydarzenia integrujące i promujące polską branżę mody. Idealistka, marzy o zastąpieniu masówki polską produkcją i jakością. Wierzy, że człowiekowi potrzeba mniej, ale naprawdę dobrych i jakościowych rzeczy i bezustannie próbuje swoje idee przekuć w rzeczywistość. Pomysłodawczyni i organizatorka wydarzeń związanych z modą, w tym „Projekt Moda” w Centrum Designu Gdynia, projektu „MODA: Od pomysłu do realizacji” z Agencją Rozwoju Gdyni i targów Polfash Bramee w Gdańsku. 

O Coffitivity:

Sopockie sesje Coffitivity, organizowane przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość" przy współpracy z Miastem Sopot to autorski pomysł na promowanie i animowanie kreatywnych środowisk Sopotu. Coffitivity adresowane jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania ciekawych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi oraz idei. Jeżeli masz głowę pełną pomysłów, nie boisz się wyzwań i nowych ludzi, szukasz inspiracji a także jesteś miłośnikiem dobrej kawy i chcesz poznać ciekawe miejsca w Sopocie to przyjdź i… Uwolnij swoją przedsiębiorczość.

Kiedy i gdzie?

29 lipca 2015 r. (środa), godz. 18:00
Villa Antonina, Sopot, ul. Obrońców Westerplatte 36A

Zgłoszenia i kontakt

Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity #5 należy zarejestrować się na: www.coffitivity5.eventbrite.com

Do wydarzenia można również dołączyć na facebooku: https://www.facebook.com/events/693387934100731/

Śledź nas na: www.facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc

Uwaga: W trakcie spotkania będzie robiona dokumentacja fotograficzna. Jeśli nie życzą Państwo sobie być widocznym na zdjęciach, proszę zgłosić to na miejscu przy potwierdzeniu rejestracji. 

Copyright by Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość