Coffitivity #12

 

Co?

Coffitivity to spotkania dla osób kreatywnych i przedsiębiorczych, gotowych na inspirujący networking przy dobrej kawie.

Tematem przewodnim majowego Coffitivity #12 odbędzie się pod hasłem: Jak odnieść sukces i ocalić kreatywnego ducha w (korpo)biznesie?

Cykl organizuje nasze Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” przy współpracy z Miastem Sopot.

 

Dlaczego warto?

Sukces – niezależnie czy w korporacji czy startupie – wymaga czasu, poświęceń i ciężkiej pracy. Korporacja to na pozór struktury, procedury i odpowiedzialność, podczas gdy startup kojarzy się z nieszablonowym podejściem i organizacyjną spontanicznością. Biorąc pod uwagę zdolność reagowania na zmieniające się warunki biznesowe, duże firmy to jednak przewidywalność i stabilizacja, małe – większe ryzyko. 
Czy mimo różnicy w skali działań, istnieją sprawdzone rozwiązania i dobre praktyki, które można stosować w tak odmiennych biznesowo środowiskach? Czy możliwe jest zachowanie startupowego entuzjazmu i kreatywnego ducha w korporacji? Co jest ważniejsze: dopracowany produkt i intuicja, czy analizy rynkowe? 
 
Na majowym Coffitivity, gość specjalny – Marek Trojanowicz, współtwórca m.in. InteliWISE S.A. i Professor Why – opowie o różnicach realiów biznesowych w korpo i startupie i podzieli się historią branżowego sukcesu. Zdradzi czy, w kraju, w którym edukacja z założenia jest bezpłatna, warto inwestować w projekty edukacyjne i jak je realizować, żeby na siebie zarabiały. 
 
Jak zawsze zapewniamy inspirację i networkingową atmosferę przy dobrej kawie i małym „co nieco”. Tym razem, blisko rok po pierwszej wizycie, ponownie zapraszamy do kameralnych wnętrz Młodego Byrona i Dworku Sierakowskich w Sopocie
 
Warto pamiętać o wizytówkach – wśród uczestników rozlosujemy niespodziankę. 
 

Program spotkania

18:00       Coffitivity #12 intro

18:15       Marek Trojanowicz o sukcesie, równowadze i duchu kreatywności w (korpo)biznesie 

od 19:00  Networking


Warto pamiętać o zabraniu wizytówek - wśród uczestników spotkania rozlosujemy niespodziankę. 

 

Gość specjalny:

Marek Trojanowicz – informatyk magister inżynier z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w zarządzaniu spółkami ITC, specjalizując się w sztucznej inteligencji i przetwarzaniu obrazów, pozostaje prekursorem w zakresie wprowadzania pionierskich rozwiązań w edukacji na rynku multimedialnym i internetowym w Polsce. Współtworzył sukcesy m.in. Wirtualnego Doradcy notowanej na giełdzie spółki InteliWISE S.A. i innowacyjnego programu edukacyjnego Professor Why nagrodzonego Creative Business Cup w 2014. Współpracował z Romanem Kluską, Bogusławem Wołoszańskim, Mirosławem Hermaszewskim i Tonym Halikiem. W wolnych chwilach skończył kurs pilotażu szybowców i interesuje się historią polskiego lotnictwa.

 

O Coffitivity:

Sopockie sesje networkingowe Coffitivity, organizowane przez nasze Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość”przy współpracy z Miastem Sopot, to autorski pomysł na promowanie i animowanie trójmiejskich środowisk kreatywnych. Cykl adresowany jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania nowych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi i idei. Coffitivity, to spotkania dla tych, którzy mają głowę pełną pomysłów, nie boją się nowych wyzwań, szukają inspiracji, a do tego lubią dobrą kawę i chcą poznawać ciekawe miejsca w Sopocie.

facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events

 

Kiedy i gdzie?

11 maja (środa), godz. 18:00
Młody Byron w Dworku Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot 


Rejestracja: 

Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity #12 należy zarejestrować się na: http://coffitivity12.evenea.pl

 

Do wydarzenia można również dołączyć na Facebookuwww.facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events 

 

 

Uwaga: W trakcie spotkania będzie sporządzana dokumentacja fotograficzna. Biorąc udział w spotkaniu uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne i nieograniczone w czasie upublicznianie swojego wizerunku na zdjęciach i filmach zrealizowanych podczas wydarzenia na potrzeby działań promocyjnych prowadzonych przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość”. Jeśli nie życzysz sobie być widocznym/ą na zdjęciach, zgłosić to na miejscu przy potwierdzeniu rejestracji. 

 

Kontakt: 

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość": Magdalena Żółkiewicz, e-mail: magdalena.zolkiewicz@swp.gda.pl. 

 

Copyright by Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość