Darmowe szkolenie on-line – Zostań Testerem! Zdobądź pracę w IT!

Jeżeli poważnie myślisz o pracy w branży IT, mamy dla Ciebie idealną propozycję.
Dzięki nam uzyskasz rozpoznawalny certyfikat, wiedzę i doświadczenie niezbędne do podjęcia pracy jako Tester Oprogramowania!

Szkolenie jest w pełni darmowe, on-line.
Dodatkowo, na czas szkolenia istnieje możliwość uzyskania zwrotu kosztów opieki nad dzieckiem do lat 7 (np. zwrot kosztu opiekunki)

Nasza oferta:
Projekt realizowany jest w partnerstwie z: Edukacją IT Sławomir Malec.
Do udziału w projekcie zapraszamy osoby w wieku 18-29 lat, bierne zawodowo niezarejestrowane w urzędzie pracy oraz osoby pracujące, znajdujące się w trudnej sytuacji na rynku pracy, z następujących powiatów województwa pomorskiego: Miasto Gdańsk, Miasto Gdynia, Miasto Sopot oraz powiat gdański.

Uwaga! Osoby pracujące których wynagrodzenie miesięczne nie przekracza minimalnego wynagrodzenia za pracę mogą wziąć udział w projekcie.

Zakres wsparcia:
• Indywidualne Poradnictwo Zawodowe z opracowaniem dla każdego uczestnika Indywidualnego Planu Działania
• Grupowe Poradnictwo Zawodowe
• Płatne staże zawodowe
• Pośrednictwo pracy

Szkolenia:
• Certyfikowany tester – poziom podstawowy ISTQB wraz z egzaminem zewnętrznym ISTQB Certified Tester Foundation Level, warunkującym uzyskanie Certyfikatu: ISTQB Certified Tester Foundation level.